Offline

Karol L.

Teacher


online

At Student

At my home


Description


Jestem studentem matematyki na Uniwersytecie w Białymstoku. Swoją przygodę z naukami ścisłymi zacząłem w liceum, w klasie matematyczno-fizyczno-informatycznej; profil architektoniczny. Pozwoliło mi to zdać wszystkie egzaminy maturalne na bardzo wysokim poziomie. Ciekawostką jest to, że poza rozszerzoną matematyką, w ciągu ostatniego roku nauki zdołałem przygotować się do egzaminu z rozszerzonego języka polskiego. Dlaczego tak? Otóż, nie lubię w życiu jednostajności. Poza naukami ścisłymi interesuje się literaturą, malarstwem, muzyką. Od kilku lat regularnie uczęszczam na zajęcia ze śpiewu, aktorstwa i tańca, spędziłem w pociągu/samochodzie niezliczone godziny podczas podróży, a wolny czas poświęcam na bieganie i jazdę na rolkach lub rowerze. W swoim kilkuletnim doświadczeniu prowadzenia korepetycji z matematyki, poza gruntowym przygotowaniem do zajęć i egzaminów, dzielę się ze swoimi uczniami nabytymi doświadczeniami.

Timetable

<
>
Legenda:
- lekcja wymagająca potwierdzenia ze strony nauczyciela
- lekcja niewymagająca potwierdzenia

Subjects


matematyka:
> szkoła podstawowa
> szkoła średnia (podstawa)
> szkoła średnia (rozszerzenie)
> matura

# The subject Level
1 matematyka szkoła podstawowa
2 matematyka szkoła średnia (podstawa)
3 matematyka szkoła średnia (rozszerzenie)
4 matematyka matura

Range


podlaskie
> Białystok,

pomorskie
> Gdańsk,

# Voivodeship List of cities
1 podlaskie Białystok,
2 pomorskie Gdańsk,

Reviews> Karol , 09/12/2020
Pan Karol ,nauczył moich synów matematyki ,tłumaczył ,wyjaśniał aż materiał został zrozumiany. Jest cierpliwy tłumaczy "na chłopski rozum" .Gorąco polecam ja osobiście będę korzystać nadal z pomocy .
Opinion Stars Date Author
Pan Karol ,nauczył moich synów matematyki ,tłumaczył ,wyjaśniał aż materiał został zrozumiany. Jest cierpliwy tłumaczy "na chłopski rozum" .Gorąco polecam ja osobiście będę korzystać nadal z pomocy . 2020-12-09 18:06:32 Alek
)
_waw
Zadzwoń