KOREPETYCJE ONLINE

korepetycje online
Odtwórz wideo

Spersonalizowane lekcje

Wirtualna Tablica

Stałe połączenie video i głosowe 

Dostęp do nagrań lekcji

Korepetycje online, nie są suchymi, nudnymi wykładami. Staramy się odtworzyć lekcje online, jakbyśmy byli w szkole. Dlatego wykorzystujemy do tego wirtualną tablicę, tworząc tym samym praktyczne zajęcia. Zastanawiasz się, czy aby na pewno zdążysz wszystko przepisać i zapamiętać? Bez obaw. Całą lekcję online można zapisać, a następnie wrócić do niej w dowolnej chwili. Prowadzimy lekcje online z przedmiotów ścisłych: matematyki, chemii, fizyki, biologii i informatyki. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się korepetycje online z polskiego, angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i arabskiego. Każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań.

wirtualna tablica do korepetycji online

Zespół ludzi z pasją

Jednoczymy najlepszych korepetytorów i nauczycieli z potwierdzonymi kwalifikacjami, absolwentów i studentów prestiżowych polskich (i nie tylko) uczelni.

Innowacyjne podejście

Nasza platforma pozwala wyświetlać materiały edukacyjne, rysować na wirtualnej tablicy, komunikować się z uczniem za pomocą wbudowanego komunikatora audio/wideo.

Gwarancja jakości

Osiągamy najlepsze efekty ponieważ do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie,  potrafimy znaleźć najlepsze metody dopasowane do indywidualnych potrzeb. 

Kliknij ZAPISZ SIĘ, wypełnij formularz, a w ciągu 1 godziny odezwiemy się z gotową propozycją pomocy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy grupą młodych osób, które wnoszą powiew świeżości do metod nauczania. Pokazujemy, że nauka nie jest jedynie nudną zbieraniną formuł, czy reguł, które musimy wkuć na pamięć i kolejno zapominamy o nich przy następnych tematach. Wykorzystujemy metodę korepetycji online, aby móc przekazywać efektywnie naszą wiedzę młodszym podopiecznym. Udowadniamy, że wszystko co widzimy, słyszymy i robimy czegoś nas uczy i wiele wnosi do naszego życia. W nowoczesny, ale i łatwy, mobilny sposób nauczania przekazujemy naszą wiedzę i umiejętności oraz zarażamy do ciągłego samorozwoju. Bo tylko dzięki wiedzy i posiadanym umiejętnościom jesteśmy w stanie odnieść wymarzony sukces zawodowy.

Dalej masz wątpliwości czy zajęcia online są dobrym pomysłem?