KOREPETYCJE ONLINE

Korepetycje online

Korepetycje online, nie są suchymi, nudnymi wykładami. Staramy się odtworzyć lekcje online, jakbyśmy byli w szkole. Dlatego wykorzystujemy do tego wirtualną tablicę, tworząc tym samym praktyczne zajęcia. Zastanawiasz się, czy aby na pewno zdążysz wszystko przepisać i zapamiętać? Bez obaw. Całą lekcję online można zapisać, a następnie wrócić do niej w dowolnej chwili. Prowadzimy lekcje online z przedmiotów ścisłych: matematyki, chemii, fizyki, biologii i informatyki. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się korepetycje online z polskiego, angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i arabskiego. Każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań.

Spersonalizowane lekcje

Wirtualna Tablica

Stałe połączenie video i głosowe 

Dostęp do nagrań lekcji

Odtwórz wideo

Cennik zajęć online::

  •  1 godz. – 70 zł
  • 1.5 godz. – 105 zł
  • 2 godz. – 140 zł 

Kliknij ZAPISZ SIĘ, wypełnij formularz, a w ciągu 1 godziny odezwiemy się z gotową propozycją pomocy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Chcemy mieć wpływ na zmiany w systemie edukacji i rozwoju nauki, dlatego skupiamy się na szukaniu nowych metod nauczania i wdrażaniu ich podczas naszych zajęć oraz tworzeniu nowych produktów edukacyjnych. Rozwijamy metodę korepetycji online i w swoim działaniu udowadniamy jak wiele nowego i świeżego spojrzenia możemy wskrzesić u młodych ludzi.

Podczas naszych zajęć budujemy u ucznia pewność siebie i chęć zdobywania wiedzy, uważamy że najważniejsze jest odpowiednie podejście nauczyciela, tak by ucznia zainteresować tematem lekcji i przekonać, że wszystko wykorzysta w przyszłości zawodowej. I w tym celu lekcje online są idealnym rozwiązaniem, ponieważ trafiamy do każdego ucznia w Polsce. Niezależnie czy znajduje się on w Warszawie, Rzeszowie, Poznaniu, Sopocie, Wrocławiu czy w Białymstoku. Każdy może skorzystać z wersji nauczania online. Wystarczy tylko dostęp do internetu. Skorzystaj z naszych innowacyjnych lekcji online, w zamian udowodnimy Ci, jak nauka potrafi być przyjemnie prosta, a Ty w szybkim czasie rewelacyjnie poprawisz stopnie w szkole, a przede wszystkim wzbogacisz swoją wiedzę. Oceny nie są wyznacznikiem naszej wiedzy. Czasami na niską ocenę wpłynie gorsze samopoczucie lub kiepska aktywność danego dnia. My natomiast sprawimy, że sam zaczniesz chłonąć ogrom wiedzy, którą z każdym dniem będziesz pragnął więcej. W ten sposób dzięki nowoczesnym metod korepetycji online Twoje marzenia o karierze zawodowej będą bardziej realne. Zrób krok do przodu w celu spełnienia marzeń. Korepetycje online Twoim rozwiązaniem problemów z nauką.

Korepetycje z matematyki online

Podjąłeś decyzję? Kliknij ZAPISZ SIĘ i wypełnił formularz.

Odezwiemy się w ciągu 1 godziny z gotowymi propozycjami terminów zajęć, oraz umówimy pierwszą lekcję. 

Zastanawiasz się? Kliknij KONTAKT i skontaktuj się z nami.