KOREPETYCJE

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy szkołą korepetycji, która specjalizuje się w przedmiotach ścisłych i językach obcych, dzięki czemu dopracowane przez nas metody nauczania pomagają osiągać naszym uczniom niesamowite efekty w matematyce/ fizyce/ chemii/ biologii/ informatyce/ języku angielskim/ niemieckim/ hiszpańskim/ francuskim/ włoskim/ rosyjskim/ polskim, które owocują w przyszłości osiąganiem wszystkich wymarzonych celów: świetnie zdanej matury, egzaminu, dostaniem się na wymarzone studia, zdobyciem wymarzonej pracy.

Dlaczego nasze metody są lepsze?

– nie traktujemy lekcji śmiertelnie poważnie. Na lekcjach panuje luźna atmosfera. Niech nauka wreszcie przestanie się kojarzyć z katorgą!
– jeżeli uczeń ma problem ze zrozumieniem podanego przeze nas sposobu, pokazujemy mu inny. To jest zaleta zajęć indywidualnych lub w małych grupkach w porównaniu ze szkolnymi klasami, zawsze możemy dopasować sposób nauki do konkretnego ucznia.
– w zajęciach dłuższych, niż 60 minut wprowadzamy “obowiązkową” przerwę, ponieważ mało kto jest w stanie wysiedzieć 1,5–3h w maksymalnym skupieniu zapamiętując wszystko, co się do niego mówi. Zazwyczaj preferujemy i polecamy zajęcia 90 minutowe z krótką przerwą w połowie zajęć. W ten sposób każda lekcja daje widoczny efekt.
– dla młodszych uczniów mamy  kilka wybranych przez nas gier matematycznych/ fizycznych (bo dużo szybciej uczy się poprzez zabawę, co widać chociażby na przykładzie tego jak szybko i bezboleśnie dzieci są w stanie nauczyć się angielskich słów z gier komputerowych).
– poza uczeniem aktualnie potrzebnych wzorków i sposobów na rozwiązanie jednego rodzaju zadania, wielką uwagę przywiązujemy do nauczenia ucznia odpowiedniego rozumowania i do wykształcenia nawyków, które dotyczą nie tylko jednego rozdziału z książki a całego przedmiotu, z którym będzie miał do czynienia co najmniej do matury.
– …tak, zadajemy prace domowe. Sam fakt powtórzenia materiału pomiędzy każdymi zajęciami przynosi dużo lepsze efekty.

Korepetycje z fizyki

Korepetycje Indywidualne

Zaczynamy od ustalenia Twojego celu, a następnie tworzymy spersonalizowany plan, dzięki któremu ten cel osiągniemy. Dla Twojej wygody zajęcia mogą się odbywać u Ciebie, u nas lub online.

Korepetycje z biologii

Korepetycje Online

Wykorzystujemy specjalnie przygotowaną wirtualną tablice, dzięki czemu zajęcia są równie efektywne jak standardowe, a Ty możesz się uczyć z każdego miejsca na świecie.