KURSY

Programowanie

Od zawsze stawiamy na przyszłość i innowacje w edukacji, dlatego specjalnie dla Was opracowaliśmy serie kursów z programowania, grafiki i produkcji filmowej.

Kursów które w sposób ciekawy mają uczyć nie tylko wspomnianych zagadnień, ale przede wszystkim rozwijać umiejętność logicznego myślenia, a dodatkowo uczyć matematyki oraz angielskiego.

Całość każdego z tych kursów opiera się w głównej mierze na zajęciach praktycznych. Dzięki czemu chcemy zarazić kursantów do rozwoju osobistego oraz wzbudzić chęć uczenia się. Pokazując im że to czego uczą się w szkole to nie tylko puste formułki ale elementy spotykane w każdej ciekawej aplikacji, grze, produkcji filmowej i nie tylko. Zależy nam przede wszystkim aby nasi kursanci nabrali pewności siebie i zrozumieli że wszystkiego mogą się nauczyć, a kurs z nami to tylko początek ich wspaniałej przygody!

Maturalne

Zapraszamy na kursy stacjonarne z matematyki, fizyki, hiszpańskiego, chemii i biologii organizowane stacjonarnie w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. Dodatkowo z kursem udostępniamy dostęp do platformy z materiałami i lekcjami video.Pierwsza lekcja testowa (za 1 zł).
🔶25 zajęć każde po 120 minut dla maturzystów
🔶24 zajęcia każde po 90 minut dla ósmoklasistów
🔶Regularne spotkania co tydzień
🔶Kurs prowadzony w grupach 4-12 osobowych
🔶Możliwość płatności w 1/2/7 ratach
🔶Dostęp do lekcji video
🔶Dodatkowe materiały
🔶Dostęp do platformy
🔶Autorski program potwierdzony wynikami
🔶Świetna atmosfera
🔶Gwarancja zdania
🔶Najlepsi nauczyciele
🔶Godzina zajęć to tylko 25 zł❗️

NIE CZEKAJ ZAPISZ SIĘ! KLIKNIJ LINK PONIŻEJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB ZADZWOŃ❗️