Szukasz korepetycji?
Rozwijaj się z nami

Jesteśmy zespołem osób pełnych pasji do nauczania, nie czekaj i już dziś zapisz się na nasze zajęcia klikając przycisk poniżej.

Jak rozwijać się

z nami?

Oferujemy zajęcia w formie stacjonarnej (u Ciebie, u nas) albo online. Wystarczy abyś do nas zadzwonił (wybierzemy dla Ciebie najlepszego korepetytora) albo założył u nas konto i samodzielnie wybrał korepetytora.

1Załóż konto albo zadzwoń

Zamów pierwsze zajęcia już w kilka minut, zadzwoń albo załóż konto.

2Zarezerwuj lekcje

Dzwoniąc do nas pomożemy Ci wybrać najlepszego nauczyciela dla Ciebie, natomiast zakładając konto możesz wybrać samodzielnie nauczyciela i umówić pierwsze zajęcia w kilka minut.

3Ucz się

Przed pierwszą lekcją skontaktuje się z Tobą nauczyciel, by ustalić Twoje oczekiwania i temat pierwszych zajęć.

Aktualne

Przedmioty

Jesteśmy zespołem pasjonatów edukacji, który specjalizuje się w zajęciach indywidualnych z przedmiotów ścisłych, humanistycznych oraz języków obcych, dzięki czemu dopracowane przez nas metody nauczania pomagają osiągać naszym uczniom niesamowite efekty, które owocują w przyszłości osiąganiem wszystkich wymarzonych celów: świetnie zdanej matury, egzaminu, dostaniem się na wymarzone studia, zdobyciem wymarzonej pracy.

Godzina (60 minut) korepetycji już od 60 zł!

Potrzebujesz

Douczenia?

Zadzwoń i Umów się

Na Korepetycje

nasi

nauczyciele

To zespół osób pełnych pasji do nauczania. Dzięki czemu pokazujemy, że nauka nie jest jedynie nudną zbieraniną formuł, czy reguł, które musimy wkuć na pamięć i kolejno zapominamy o nich przy następnych tematach. Udowadniamy, że wszystko co widzimy, słyszymy i robimy czegoś nas uczy i wiele wnosi do naszego życia. W nowoczesny, ale i łatwy sposób przekazujemy naszą wiedzę i umiejętności oraz zarażamy do ciągłego samorozwoju.

dlaczego

centmat?

Jesteśmy największą firmą świadczącą korepetycje indywidualne w całym kraju i działającą na rynku już od 7 lat. Na naszych zajęciach, pokazujemy że nauka nie musi być nudną i żmudną pracą. Uczymy jak zrozumieć tematy dydaktyczne, a nie jak je zapamiętać. Bo jak wiadomo, pamięć bywa ulotna. Tylko dzięki logicznemu myśleniu, można osiągnąć efektywny sukces. I właśnie w ten nowoczesny sposób, z wykorzystaniem nowych technologii, staramy się jak najlepiej przygotować swoich uczniów do przyszłych egzaminów i życia zawodowego.

12 711

Zadowolonych uczniów

257

Doświadczonych nauczycieli

7

Lata doświadczenia

19

Kierunków nauczania

Zdaj maturę
i rozwijaj się z nami

Nie zwlekaj, korzystając z naszej pomocy masz pewność, że osiągniesz wymarzony wynik. Dzięki pomocy najlepszych korepetytorów w kraju, specjalistów od zajęć indywidualnych możesz spać spokojniej, ponieważ to my zajmiemy się twoim planem przygotowania.

jak wyglądają

korepetycje online?

Korepetycje online, nie są suchymi, nudnymi wykładami. Staramy się odtworzyć lekcje online, jakbyśmy byli w szkole. Dlatego wykorzystujemy do tego wirtualną tablicę, tworząc tym samym praktyczne zajęcia. Zastanawiasz się, czy aby na pewno zdążysz wszystko zapisać i zapamiętać? Bez obaw. Całą lekcję online można zapisać, a następnie wrócić do niej w dowolnej chwili.

Przetestuj platformę

wybierz

pakiet dla siebie

Płać mniej i kup pakiet godzin na korepetycje indywidualne do wykorzystania na dowolne zajęcia

Mini
(miesięczny)
200 zł
Standard
(miesięczny)
380 zł
Rozszerzony
(miesięczny)
600 zł

co o nas

mówią?

Szczerze polecam Akademię Centmat. Lekcje są prowadzone z wielkim zaangażowaniem, są nagrywane i można je odtwarzać w celu przypomnienia materiału. Obsługa szkoły odpowiada zawsze błyskawicznie. Gdybym mogła, zaznaczyłam nawet więcej gwiazdek.

Agata Gołaszewska

Dziękuję! Zajęcia zdalne z p. Jankiem (z fizyki) i p. Olgą (z polskiego) zainteresowały moje dzieci. poprawa ocen była natychmiastowa. Szczerze polecam CentMat :)

Ewelina Niewiadomska

I highly recommend, especially Kamil's tutor, who prepared me for the math exam. She explains tasks very well, I have always had problems with math, and thanks to tutoring with Kamil, I was able to pass.

Magda Majtas